Co sądzą o nas nasi Klienci

Opinie o nas

Zobacz jakie opinie mają o nas nasi dotychczasowi Klienci i Partnerzy.

Najcenniejszą wartością naszej firmy są nasi zadowoleni klienci. Dokładamy wszelkich starań aby przekroczyć ich oczekiwania. Dziękujemy za Państwa rekomendacje.

Anna Gajęcka
Anna GajęckaKlient
Czytaj więcej
Serdecznie polecam firmę Łętkowski Consulting. Miałam szczęście trafić na tak mocno zaangażowanych profesjonalistów, dzięki którym kilka z moich małych marzeń miało szanse sie ziścić. Pomogli mi na każdym kroku za co serdecznie dziękuje i polecam każdemu!
Karolina Mikołajczak
Karolina MikołajczakTrener
Czytaj więcej
Z firmą "Łętowski Consulting" mam przyjemność współpracować od wielu lat. Pracownicy firmy to osoby niezwykle kompetentne i zaangażowane w swoją pracę, które nie tylko profesjonalnie i skutecznie realizują zadania, ale także z ogromną życzliwością i wyrozumiałością podchodzą zarówno do klientów jak i wspołpracowników. Klienci bardzo chwalą sobie wysoki poziom realizowanych szkoleń i usług proponowanych przez firmę. Serdecznie polecam firmę Łętowski Consulting.
Paweł Stasieczek
Paweł StasieczekTrener
Czytaj więcej
Współpracowałem z firmą ŁĘTOWSKI CONSULTING, przez długi okres jako podwykonawca usług szkoleniowych oraz jako trener. Współpraca przebiegła bardzo pozytywnie. Profesjonalizm i rzetelność pracowników firma Łętowski Cosulting, była na bardzo wysokim poziomie. Gorąco polecam i dziękuję za miłą atmosferę współpracy
Monika Zielińska
Monika ZielińskaKlient
Czytaj więcej
Jestem po szkoleniu z UE organizowanym przez Łętowski Consulting i jestem miło zaskoczona polecam naprawdę wszystko na wysokim poziomie
Teresa Mazur
Teresa Mazur
Czytaj więcej
Od kilku lat współpracujemy z firmą ŁĘTOWSKI CONSULTING Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski w zakresie organizacji szkoleń. Od początku naszej współpracy firma ŁĘTOWSKI CONSULTING Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski dała się poznać jako solidny i rzeczowy partner, wykazała się dużym zaangażowaniem i profesjonalizmem, co pozwala nam bardzo wysoko ocenić jakość świadczonych usług. Rekomendujemy firmę ŁĘTOWSKI CONSULTING Szkolenia, Doradztwo, Rozwój Mateusz Łętowski jako profesjonalnego dostawcę szkoleń
Lena Pilecka
Lena PileckaTrener
Czytaj więcej
Miałam okazję współpracować z firmą jako trener - współpraca przebiegła sprawnie, merytorycznie, terminowo. Polecam firmę Łętkowski Consulting jako rzetelnego zleceniodawcę dla trenerów i konsultantów.
Beata Stanisławska
Beata StanisławskaKlient
Czytaj więcej
Jestem bardzo zadowolona z usług Łętowski Consulting. Świetne zaopiekowanie klientem, firma dba o wysoki poziom świadczonych przez siebie usług 🙂 Polecam!
Arek Mielczarek
Arek MielczarekKlient
Czytaj więcej
Mam przyjemność współpracować z firmą Łętowski Consulting od kilku ładnych lat. Świetni ludzie, doskonali fachowcy, serdeczni, przyjaźni, pracowici i kompetentni. Usługi świadczone na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem. Współpraca to czysta przyjemność. Terminowość gwarantowana. Polecam serdecznie każdemu, kto chce najwyższej jakości usług.
Monika Mardas-Brzezińska
Monika Mardas-BrzezińskaKlient
Czytaj więcej
Z Łętowski Consulting współpracuję od kilku lat. Profesjonalna firma szkoleniowa, dbająca o jakość kursów i troszcząca się o uczestników. Jestem pod wrażeniem tempa w jakim firma się rozwija. Cenię sobie pracę z zespołem Łętowski Consulting - to doświadczone, a równocześnie miłe i serdeczne osoby. Polecam!
Justyna Mamok - Liszka
Justyna Mamok - LiszkaKlient
Czytaj więcej
Dobra organizacja szkoleń , skutecznie pozyskują środki na dofinansowanie 😊
Dominika Bednarska
Dominika BednarskaKlient
Czytaj więcej
Brałam udział w wielu szkoleniach organizowanych przez Łętowski Consulting. Wszystkie szkolenia były przeprowadzone terminowo i profesjonalnie. Pracownicy firmy są zawsze pomocni i zaangażowani. Polecam współpracę z tą firmą.
Matylda Herman
Matylda HermanKlient
Czytaj więcej
Polecam! Współpracujemy ze sobą już kilka lat i zawsze mogłam liczyć na szybką i fachową pomoc. Szeroka oferta, a także ciągle polepszane realizacje szkoleń, tylko potwierdzają moją opinie. Serdecznie polecam!
Monika Sipa
Monika SipaKlient
Czytaj więcej
Bardzo szeroka i dostosowana do potrzeb rynku oferta. Olbrzymim atutem firmy jest miła i profesjonalna obsługa, chętna do współpracy. Serdecznie polecam!
Robert Marcinków
Robert MarcinkówKlient
Czytaj więcej
Brałem udział w szkoleniu Barman/Barista te szkolenie było strzałem w 10! Bardzo profesjonalne podejście z uśmiechem na twarzy. Coś pieknego polecam wszystkim !
Poprzedni
Następny
Skip to content
×