Szkolenia dofinansowane

Dofinansowanie

Chcesz rozwijać swoją firmę, inwestować w kompetencje pracowników, ale brakuje Ci środków na opłacenie szkoleń? Otrzymaj do 100% dotacji na rozwój szkoleniowy. 

Szkolenia dofinansowane KFS i BUR

Dzięki funduszom szkoleniowym możesz uzyskać aż 100% finansowania. Z dofinansowania na szkolenia mogą korzystać zarówno właściciele firm, jak i pracownicy zatrudnieni w tych firmach. W zależności od programu dofinansowań do szkoleń, mogą to być pracownicy zatrudnieni na etacie (w pełnym i niepełnym wymiarze), a w przypadku wybranych programów również pracownicy zatrudnieni na umowy zlecenie i o dzieło.

Jak to zrobić, gdzie i kiedy złożyć wniosek, a także jakie wymagania musisz spełnić?

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

O środki może ubiegać się każda jednostka organizacyjna prowadząca działalność w Polsce, składając wniosek w Powiatowym Urzędzie Pracy. Mogą to być firmy państwowe i prywatne, fundacje czy jednostki sektora publicznego. Wystarczy, że zatrudnia się przynajmniej jedną osobę na umowę o pracę – na cały etat lub jego część.

Baza Usług Rozwojowych

W ramach zasobów BUR znajdują się zarówno usługi doradcze, jak i usługi szkoleniowe. Aby skorzystać z dofinansowania, należy wybrać odpowiednie usługi, założyć konto pracodawcy i uczestników danej usługi, a następnie złożyć wniosek o dofinansowanie. Jeśli w BUR nie ma jakieś usługi, przedsiębiorca może złożyć zamówienie na taką usługę.

Poznaj ofertę naszych szkoleń

Sprawdź zbliżające się szkolenia

Nadchodzące wydarzenia

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Pomożemy Ci w przejściu całej procedury oraz dostarczymy wszystkie dokumenty wymagane przez operatora projektu.

Skip to content